اپلیکیشن پیامک پیام نام می توانید از بازار دانلود کنید

قیمت پنل اس ام اس و تعرفه خرید پنل پیامکی پیام نام

در این صفحه می‌توانید قیمت سامانه پیامک، امکانات پنل پیامک، تعرفه ارسال پیامک و… را ملاحظه نمایید و بر اساس نیاز خود پنل اس ام اس را انتخاب و خریداری نمایید. هرچه پنل پیامک حرفه‌ای‌تر را خریداری کنید امکانات بیشتری در اختیار شما قرار داده می شود و تعرفه ارسال پیامک کمتر خواهد بود. از آنجا که هزینه اشتراک را فقط یک مرتبه پرداخت می‌کنید 

پنل رایگان

رایگان
ثبت سفارش

پنل پیام آوران

140هزار تومان
ثبت سفارش

پنل صفر یک

280هزار تومان
ثبت سفارش

پنل شرکتی

480هزار تومان
ثبت سفارش
امکانات سامانه پیامکی
پنل رایگان
پنل پیام آوران
پنل صفر یک
پنل شرکتی
پیامک هدیه
تعداد پیامک‌هایی که به محض خرید سامانه پیامکی برای شما وجود دارد. این تعداد پیامک برای اپراتور 50001 است و می‌بایست برای استفاده از این تعداد پیامک حتما یک خط اختصاصی رایگان ثبت نمایید.

30 هزار تومان

60 هزار تومان

120 هزار تومان

تعرفه هر پیامک
مبلغی که از پنل کاربری شما بابت ارسال هر پیامک از شما کسر می‌شود. برای ارسال پیامک شما ابتدا پنل کاربری خود را شارژ می‌کنید و سپس به ازای ارسال هرپیامک این تعرفه از پنل شما کسر می‌شود.کمترین تعرفه ارسال پیامک برای اپراتور 50001 است و بالاترین کیفیت مربوط به اپراتور 1000 می باشد.

46 تومان

44 تومان

43 تومان

42 تومان

ارسال دکل BTS
با استفاده از ماژول ارسال BTS شما می‌توانید به افرادی که در 2هفته اخیر از دکل مخابراتی یک منطقه سرویس گرفته‌اند پیامک ارسال کنید. ارسال از دکل مخابراتی BTS فقط مخصوص اپراتور ایرانسل است و همراه اول چنین قابلیتی را به کلی ندارد. حداقل ارسال در BTS ایرانسل 5000 شماره می‌باشد و در صورتی که در منطقه مورد نظر شما تعداد کمتری شماره وجود داشته باشد هزینه پیامک‌های ارسال نشده عودت داده‌ می‌شود.
ارسال پیام صوتی (هر 30 ثانیه)
صدای ضبط شده خود را در سامانه پیامک پیام نام آپلود کنید با مخاطب شما تماس گرفته می‌شود و بعد از پاسخ مخاطب صدا پخش می‌شود. اگر مخاطب به تماس پاسخ ندهد هیچ هزینه‌ای کسر نمی‌شود و قابلیت ارسال پیام صوتی به شماره‌های ثابت نیز وجود دارد.
ارسال پیامک به لیست سیاه
بلک لیست؛ به شماره‌ موبایل‌هایی گفته می‌شود که با ارسال کد، دریافت پیامک تبلیغاتی را غیر فعال کرده‌اند. در سامانه پیامک پیام نام امکان ارسال پیامک اطلاع رسانی و تبلیغاتی به شماره‌های مسدود و بلک لیست وجود دارد.بر اساس ماهیت پیامک شما که نوع پیامک تبلیغاتی یا اطلاع رسانی است نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی به لیست سیاه متفاوت است. برای ارسال پیامک‌های اطلاع رسانی می‌توانید از خط خدماتی اشتراکی یا خط خدماتی اختصاصی استفاده نمایید و برای ارسال پیامک‌های تبلیغاتی (جهت عبور از لیست سیاه) می‌بایست از خط سیمکارت استفاده شود.خطوط خدماتی اشتراکی و خطوط سیمکارت اختصاصی به صورت رایگان بعد از خرید پنل پیامکی برای شما فعال خواهد شد تا بتوانید بدون دغدغه پیامتان را به گوش مخاطب برسانید.
ارسال سیمکارت
ارسال پیامک با سیمکارت بهترین روش‌های عبور از لیست سیاه مخابراتی برای ارسال پیامک تبلیغاتی است. شما با استفاده از خطوط سیمکارت که در اختیار شما قرار داده می‌شود می‌توانید پیامک تبلیغاتی به شماره‌های مسدود ارسال کنید. با خرید سامانه پیامک خطوط سیمکارت اشتراکی از سمت شرکت‌ در اختیار شما قرار داده‌ می‌شود تا پیامک انبوه حتی به شماره‌های مسدود ارسال کنید. محدودیتی از نظر تعداد ارسال روزانه وجود ندارد و هر تعداد که بخواهید می‌توانید پیامک ارسال کنید. اگر پروانه کسب یا اینماد یا شرکت حقوقی داشته باشید می‌توانید خط سیمکارت اختصاصی به صورت رایگان نیز دریافت کنید و پیامک خود را با خط سیمکارت اختصاصی انجام دهید. در انتهای پیامک شما عبارت لغو1 اضافه می‌شود تا در صورتی که فردی تمایل به دریافت پیامک نداشته باشد در آینده از سمت شما پیامکی دریافت نکند.