مجموعه پیام نام

مجموعه پیام نام ، از اواخر 1388 کار خود را شروع کردیم. بدون محدودیت اندیشیدیم، بدون محدودیت کار کردیم و بدون محدودیت به سمت جلو حرکت کردیم. سایتی را با برند payamnam.ir را در 11 خرداد 89 افتتاح کردیم و تا یک سال نیز خدمات خود را بر روی این دامنه عرضه کردیم. بسترهای خوبی پایه گذاری شده بود اما هنوز به رسمیت شناخته نمی شدیم. برای آماده سازی شرایط کاری و ورود به دنیای تجارت آنلاین، زمان نیاز داشتیم، زمانی نه چندان طولانی اما سرنوشت ساز.

پیام نام | بزرگترین سامانه هوشمند ارسال انبوه پیامک

در سال 1390 شرکت در حال گسترش بود و پیشرفت روزافزون آن کاملا مشهود بود ، برای افتتاح سایت حشغشئدشئ.هق زیرساخت های لازم مانند استخدام برنامه نویسان ، طراح ، کارشناس تبلیغات ، کارشناس بازرگانی و … را ایجاد کرد و پس از برنامه ریزی و زمانبندی کارها ، کار آغاز شد.

در سال 1391  پیام نام با هدف اشتغال زایی مستمر و با بیش از 400 نماینده فعال و ارائه خدمات به انتخاب بیش از 50000 ارگان، سازمان، شرکت و اشخاص حقیقی و نیز تعهد به اجرای فعالیت های با کیفیت و مطابق با استانداردهای روز و نیز با تکیه بر اعتماد کاربران خود تارنمای پیامکی ایران زمین را با نام www.payamnam.ir به مردمان این مرز پرگهر معرفی کرد ،

در سال 1392 پیام نام برای گسترش خدمات و با توجه به نیاز مشتریان به خدمات هاستینگ ، دامنه و طراحی سایت کار را برای اجرا و پیاده سازی دو سایت gozariran.ir برای طراحی سایت و  achost.net  برای ارایه خدمات هاستینگ ، دامنه و سرور آغاز کرد و همانند قبل برنامه ریزی و استراتژی های لازم چیده شدند .

سال 1393 یکی از سال های پر از تغییر و تحول بود ، سایت های payamnam.ir  و gozariran.ir افتتاح شدند و برای این که نظم سازمانی شرکت حفظ شود ، سایت  payamnam.ir با رنگ زرد و مشکی و با شعار ایده هایی برای تغییر به عنوان سایت اصلی و رسمی معرفی شد و سایر سایت ها زیرمجموعه این سایت شدند ، در این سال علاوه بر افتتاح سایت های فوق سامانه پیامک جدید و منحصر بفرد پیام نام رونمایی شد و شعار ایده هایی برای تغییر به واقعیت تبدیل شد.

سال های 94 و 95 سالهایی سراسر تغییر برای پیام نام بود. تغییرات عمده در عملکردهای تمامی بخشها و پوست اندازی های چشمگیر در نرم افزارهای ارائه شده از جمله عمده تغییرات اساسی این سالها بود.

پیام نام با بسیاری از بنگاه های اقتصادی و غیر اقتصادی کشور در حال همکاری می باشد. این پشتیبانان شامل شرکت ها و موسسات خصوصی, فروشگاه ها و مراکز خرید، دانشگاهها و مراکز آموزشی-پژوهشی، ارگان ها و نهادهای دولتی، مراکز مذهبی ، مساجد و هیئت ها ، بانکها و بیمه ها و سایر مشاغل می باشند و بسیاری از مشاغل و کاربران دیگر را نیز شامل می شود ، مهم نیست که شغل شما چیست ، تمامی مشاغل می توانند از خدمات سامانه پیام کوتاه بهره مند شوند . تا پایان آذر ماه 1398 بیش از 160000 نفر ، بصورت مستقیم و غیر مستقیم از خدمات ایده پردازان استفاده می کنند و پیام نام خدمت رسانی به این هموطنان را برگی از افتخارات خود می داند.

سامانه پیام نام می تواند برای شرکت ها و موسسات خصوصی کاربردهای مختلفی ، مانند ارسال پیامک تبریک تولد یا مناسبات خاص ، ارسال پیامک تبلیغاتی از روی نقشه یا بر اساس محدوده ، باشگاه مشتریان، همکاری در فروش، ارسال از دکل ایرانسل ، ارسال پیامک های هوشمند با نام برای ارسال اطلاعات خاص ، پیامک های یادآوری برای یادآوری سررسید چک ها و … را داشته باشد.

پیام نام | بزرگترین سامانه هوشمند ارسال انبوه پیامک

چشم انداز پیش رو

از اهداف بلند مدت پیام نام، رسیدن به نقطه ای است که خدمات و سرویس های خود را در مقیاس جهانی عرضه کند و در کنار بزرگان این حوزه، به کاربرانی از سرتاسر جهان خدمات دهی نماید. گذر از تلاطم های 10 ساله، به بهترین شکل ممکن و بیش از پیش تیم ایده پردازان را یکپارچه و همدل کرده است و هر یک از اعضای آن را مصمم تر از گذشته برای انجام کاری متفاوت آموزش داده است. قله های پیش رو هیچ ترسی برای پیام نام ایجاد نمی کند، چرا که می داند از پس این قله ها، قله های به مراتب سختتر و مرتفع تر را پیش روی خود خواهد داشت.

محصول پیامک پیام نام

محصولاتی که در اختیار مشتریان گرامی قرار داده می شود شامل سامانه پیامک(نرم افزار پیامک)، شماره اختصاصی و امکان ارسال و دریافت اس ام اس می باشد که تماماً در سامانه پیامک گنجانده شده است

پیام نام | بزرگترین سامانه هوشمند ارسال انبوه پیامک