پیام نام | بزرگترین سامانه هوشمند ارسال انبوه پیامک

سامانه پیامک انتخابات ۱۴۰۰؛ ارسال پیام انتخاباتی

انتخابات بازی اعداد است، آرزوی هر نامزد و حزب سیاسی است که بتواند به راحتی به هر تعداد رأی که می خواهد دسترسی پیدا کند. بنابراین، آنها آماده اند سرمایه گذاری زیادی را در هر بستری انجام دهند که بتواند آنها را در مدت زمان کوتاه با تعداد زیادی از مردم مرتبط کند. احزاب سیاسی و نامزدهای انتخابات شورای شهر و روستای و ریاست جمهوری 1400 خواستار حمایت و توجه مردم هستند، آنها به دنبال مقرون به صرفه ترین و آسانترین روش برای انتقال پیام خود هستند.

روش های مختلفی وجود دارد که می توانند از آنها بهره جویند، یکی از آنها ارسال پیام های انتخاباتی از طریق سامانه پیامک انتخابات ۱۴۰۰ است. احزاب سیاسی و نامزدهای انتخابات می توانند درب خانه ی تمام رأی دهندگان بروند و به تشریح برنامه های انتخاباتی خود بپردازند، می توانند پوسترهای انتخاباتی خود را به در و دیوار بچسبانند و آگهی های تبلیغاتی توزیع كنند، همچنین می توانند تجمع های انتخاباتی برگزار كنند و همچنین تبلیغات خود را در رادیو و تلویزیون پخش کنند.

با این حال، این روش ها به اندازه ارسال پیام انتخاباتی از طریق سامانه پیامک انتخابات ۱۴۰۰ موثر نیستند. در سالیان اخیر برای احزاب سیاسی، پیام کوتاه متنی می تواند ابزار موثری برای ارتباط همزمان با بسیاری از افراد باشد. این رویکرد شبیه بازاریابی پیامکی است اما در این مورد برای جلب توجه و پشتیبانی مردم استفاده می شود. می توان از آن به عنوان پیام کوتاه انتخاباتی نام برد، این روش شامل استفاده از پیامک برای ارسال اطلاعات مهم توسط نامزدها یا احزاب سیاسی برای اعضای خود یا عموم مردم است. چرا پیام کوتاه به عنوان بهترین روش برای این منظور در نظر گرفته شده است؟

طبق یک مطالعه اخیر، نشان داده شده است که 98٪ پیامک های ارسال شده توسط گیرنده در عرض 3 دقیقه دریافت و خوانده می شوند. همچنین تعداد زیادی از افراد از دستگاه های موبایلی که توانایی دریافت پیام های متنی را دارند استفاده می کنند. دستگاه های موبایل برای کاربر بسیار شخصی هستند، قابل حمل هستند و در همه جا حمل می شوند، به این معنی که پیام های ارسالی از طریق پیامک به راحتی بررسی می شوند. پیام کوتاه بهترین انتخاب برای هر نامزد یا حزب سیاسی انتخابات شورای شهر و روستای و ریاست جمهوری 1400 برای ارتباط با مردم است.

کلیک کن  چطور به لیست سیاه مخابرات پیامک بفرستیم؟【تبلیغاتی و خدماتی】

پیامک انبوه انتخاباتی

مزایای ارسال پیام انتخاباتی از طریق سامانه پیامک انتخابات 1400
دلایل مختلفی وجود دارد که چرا پیام رسانی متنی انبوه از طریق سامانه پیامکی انتخابات بهترین روش تبلیغاتی نسبت به سایر روش ها است. برخی از مزایای آن عبارتست از:

سرعت پاسخ سریع
پیامک نسبت به سایر روش ها، حتی بیشتر از بازاریابی از طریق ایمیل، نرخ پاسخگویی بالاتری دارد. این امر به این دلیل است که قبل از ارسال و در حین ارسال پیامک ، نیازی به اتصال به اینترنت نیست، بنابراین افراد نیازی به اتصال به اینترنت قبل از دریافت پیامک ندارند. همچنین امروزه همه با تلفن های همراه خود هستند و اکثر افراد خواندن پیامک را در اولویت قرار می دهند. نرخ باز شدن پیامک ها واقعاً بسیار زیاد است. 98٪ پیام های متنی ارسال شده در طی 3 دقیقه توسط گیرنده دریافت و باز می شوند. در مقایسه با ایمیل، نرخ باز شدن بسیار بالایی دارد.

کم هزینه
پیام کوتاه ارزان ترین شکل تبلیغات در مقایسه با سایر روش ها مانند؛ بیلبورد، تبلیغات تلویزیونی و رادیویی و سایر برنامه های تبلیغات در فضای باز است. بنابراین، بازده بالایی از سرمایه گذاری (ROI) دارد. مقرون به صرفه بودن آن را به ابزاری اساسی برای بازاریابی برای هر حزب سیاسی مدرن تبدیل کرده است.

منحصر بفرد
محبوب ترین روش برای دسترسی کاندیداها و احزاب سیاسی به مردم از طریق ایمیل، پخش تلویزیونی و رادیویی است. با این حال، پیامک یک روش منحصر به فرد برای دسترسی همزمان به بسیاری از افراد است. مردم را به حمایت از کارزار سیاسی جذب می کند.

تاثیر گذار
ارسال اس ام اس به مردم حس اعتماد و اطمینان را منتقل می کند، زیرا پیامک به هر شخص می رسد. پیام های متنی SMS را می توان شخصی سازی کرد تا جلوه بیشتری ایجاد کند. اگر فردی ببیند که پیامی بجای کلی گویی به طور مستقیم او را خطاب قرار می دهد، احساسی را در او ایجاد می کند که باعث می شود نسبت به متن واکنش مثبت نشان دهند. همچنین جوانان را تشویق می کند تا درگیر کارزارهای انتخاباتی شوند زیرا این یک استراتژی مدرن است.

کلیک کن  ۳ استراتژی برای کسب درآمد از بازاریابی پنل پیامکی

پنل پیامکی پیام نام اس ام اس
مشخص شده است که پنل اس ام اس تبلیغات انتخاباتی بهترین گزینه برای نامزدها و احزاب سیاسی برای ارتباط با مردم است. با این حال، چگونه می توان به این مهم دست یافت؟ چگونه احزاب سیاسی می توانند متن هایی را ارسال کنند و بلافاصله به همه تحویل داده شود؟ پاسخ به این سوالات پنل پیامک تبلیغات انتخاباتی است. پیام نام اس ام اس یک پنل اس ام اس است که به مردم امکان ارسال پیامک انبوه را می دهد، همچنین می تواند برای ارسال پیامک های انتخاباتی نیز استفاده شود. پیام نام اس ام اس ارائه دهنده خدماتی است که هم توسط شرکت های بزرگ و هم از شرکت های کوچک استفاده می شود.

سامانه پیامکی انتخابات 1400

چرا باید از پیام نام اس ام اس به عنوان سامانه پیامکی انتخابات 1400 استفاده کرد؟
کاندیدا و احزاب سیاسی با دانش خود از فنون ارتباطی پیچیده ای که مردم انتظار دارند، سیگنالی را به مردم ارسال می کنند. کسانی که مهارت های پیام رسانی محبوب دارند می توانند محتوای اقناعی ارائه دهند در حالی که سایر گروه های سیاسی فرصت ارتباط با رای دهندگان را دور می زنند. به همین دلیل است که بسیاری برای ارسال متن های مبارزات انتخاباتی به payamnamمراجعه می کنند تا به راحتی بتوانند پیام های متنی خود را شخصی سازی کنید و حتی الگوها را ذخیره کنید تا در آینده دوباره استفاده شوند. نکات ذیل از متخصصان باتجربه در این زمینه می تواند به تازه کاران کمک کند تا یاد بگیرند و به بهبود سطح مهارت خود بپردازند:

1. پیام نام اس ام اس دارای یک برنامه بازاریابی پیامکی بسیار ساده و آسان است که یادگیری و کار با آن توسط هر کسی امکان پذیر است و می توان از آن برای ارسال پیامک استفاده کرد.

2. با توجه به کیفیت ارسال و پشتیبانی حداقل قیمت را دارد و به طرز شگفت انگیزی هزینه راه اندازی پایینی دارد. این درها را برای نامزدها یا احزاب سیاسی که بودجه کمی دارند باز می کند.

3. دارای امکان ویژه ای است که به شما قابلیت ارسال هدفمند پیامک تبلیغات انتخاباتی را می دهد از جمله ارسال پیامک انبوه تبلیغات انتخاباتی از روی نقشه(پیامپ)، ارسال منطقه ای، ارسال بر اساس کدپستی و ارسال به دکل به ایرانسل(BTS) و غیره می باشد[نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای چگونه است].

کلیک کن  چگونه با استفاده همزمان از پنل اس ام اس و ایمیل به اهداف بازاریابی دست یابید؟

4. پیام نام اس ام اس به کاندیدا و احزاب سیاسی اجازه می دهد تا از طریق گزارش گیری در لحظه، تأثیر فعالیت های پیامکی خود را پیگیری کنند. لیست ها و نمودارهای گزارش تحویل برای مشاهده درصد پیام های ارسال شده، پیام های ناموفق ، تعداد کلیک روی لینک ها، میزان باز و خوانده شدن و غیره استفاده می شود.

5. سامانه پیامکی پیام نام اس ام اس برای کمک به کاربران در روند استفاده از پنل پیامکی، فیلم آموزش کار با پنل اس ام اس را تدارک دیده است. 20 ویدیو آموزش استفاده از پنل پیامکی به شما صفر تا صد کار با سامانه را یاد می دهد. یک مرکز پشتیبانی قوی نیز وجود دارد که 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته آماده پاسخگویی به سوالات شما است و با ارائه ایده هایی در مورد چگونگی انجام کارزارهای موفق پیامکی، شما را یک گام به پیروزی در انتخابات نزدیکتر می کند[روش های پیروزی در انتخابات].

فیلم آموزش ارسال منطقه ای

از کجا باید شروع کرد؟
برای کسانی که با ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی و اطلاع رسانی آشنا نیستند، روند کار آسان و سر راست است. یک نامزد یا یک حزب سیاسی لازم است در یک سامانه پیام کوتاه مانند پیام نام اس ام اس ثبت نام کند. پس از ایجاد یک حساب، نماینده نامزد یا حزب سیاسی می تواند لیست مخاطبین را در سیستم بارگذاری کند یا مستقیماً مخاطبین را اضافه کند. سپس ، تنها کافی است یک پیام را تایپ کرده و روی ارسال کلیک کنید. این پیام واحد به کل لیست مخاطبی که بارگذاری شده ارسال خواهد شد. متن ها همچنین می توانند به نام هر گیرنده سفارشی شوند و همچنان با یک کلیک ارسال شوند. در عین حال با استفاده از قابلیت های ارسال انبوه هدفمند می توانید به انبوهی از افراد یک منطقه یا شهر پیامک تبلیغاتی و اطلاع رسانی خود را ارسال نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با تیم پشتیبانی پیام نام  اس ام اس از طریق چت آنلاین گوشه صفحه یا شماره تلفن 02191300578 در تماس باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.